انجام امور ثبتی مربوط به اخذ سند تک برگ در تهران

انجام امور ثبتی مربوط به اخذ سند تک برگ در تهران

در واقع برای اخذ سند تک برگ و تبدیل سند قدیمی به سند تک برگ باید یکسری امور نقشه برداری برای تهیه مدارک مورد نیاز جهت ارائه به اداره ثبت انجام شود. تا در نتیجه برای ملک سند تک برگ صادر شود. در صورتی که میخواهید برای ملک خود سند تک برگ اخذ کنید. باید یک سری مدارک تهیه کنید. از جمله این مدارک ها تهیه نقشه یو تی ام می باشد. برای تهیه نقشه یو تی ام می توانید به متخصص این کار مراجعه کنید. کارشناس رسمی دادگستری متخصصی می باشد که برای انجام این کار میتوانید به او مراجعه کنید.

انجام امور ثبتی مربوط به اخذ سند تک برگ در تهران توسط کارشناس

انجام کلیه امور نقشه برداری ثبتی امری تخصصی می باشد. که حتما باید توسط یک متخصص انجام شود. این کار در حیطه تخصص کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می باشد. و با دقت بالایی انجام می شود. امور نقشه برداری شامل تهیه نقشه یو تی ام،تفسیر عکس های هوایی و ماهواره ای،تهیه نقشه دو خطی شهرداری، انجام تفکیک و پیش تفکیک آپارتمان و…می باشد. روش تهیه نقشه یو تی ام به این صورت می باشد. که کارشناس مدارک مالکیت ملک را از مالک دریافت می کند.

در ادامه پس از بررسی در محل ملک حاضر می شود. در ادامه با استفاده از تجهیزات و دستگاه های نقشه برداری دقیق،گوشه های ملک را برداشت می کند. سپس مختصات ملک را به سیستم مختصات یو تی ام منتقل می کند. و در این صورت ملک دارای مختصات منحصر به فرد خود می شود. در نتیجه موقعیت ملک در سیستم مختصات یو تی ام تثبیت می شود. کارشناس پس از ترسیم نقشه یو تی ام آن را مهر و امضا می کند تا مورد تایید اداره ثبت باشد. با ارائه این نقشه به اداره ثبت برای ملک سند تک برگ صادر می شود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما