نمونه نقشه یو تی ام

نمونه نقشه یو تی ام

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

اداره ثبت اسناد و مدارک نقشه یو تی ام را از مالکین املاک و اراضی در خواست می کند. یکی از مواقعی که لازم است این نقشه برای ارائه به اداره ثبت اسناد تهیه شود. زمانی است که افراد قصد تبدیل سند قدیمی ملک را به سند تک برگ داشته باشند. در نتیجه لازم است اطلاعات فنی ملک با دقت بالا معلوم شود. بنابراین تهیه نقشه یو تی ام ضروری است. نمونه نقشه یوتی ام توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه بردرای یا امورثبتی قابل تهیه می باشد. این متخصص به جهت تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد.

تهیه نقشه یو تی ام

نقشه یو تی ام نقشه ای با مختصات یو تی ام منحصر به فرد می باشد و با تهیه آن موقعیت منحصر به فرد ملک به دست می آید. از جمله ادارات و سازمان هایی که نقشه یو تی ام را در خواست می کنند اداره ثبت اسناد، شهرداری، اداره منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و .. می باشد.

ممکن است افراد قصد تبدیل سند قدیمی به سند تک برگ را داشته باشند در نتیجه لازم است مدارکی را تهیه و به اداره ثبت اسناد ارائه داد همچنین به جهت تصحیح سند ملک، برای اخذ سند ملک قولنامه ای نقشه یو تی ام در خواست می شود.

نمونه نقشه یو تی ام توسط فرد متخصص و دارای صلاحیتی همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی قابل تهیه می باشد. برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود و برداشت زمینی با دقت بالا انجام می شود و در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود و با اتوکد این نقشه ترسیم می شود. نقشه یو تی ام تهیه شده چاپ و مهر و امضا شده قابل ارائه به ادارات مختلف خواهد بود.

تهیه نقشه یو تی ام

تهیه نقشه یو تی ام

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما