تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل

تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تفسیر عکس هوایی به منظور جانمایی ملک برای تهیه تامین دلیل کاربرد دارد. و مورد استفاده قرار می گیرد. برای انجام تفسیر عکس هوایی می توان به یک فرد متخصص و با تجربه همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

انجام تفسیر عکس هوایی

برای حل اختلافات ملکی می بایست مدارکی را تهیه نمود. و به مراجع قضایی ارائه نمود. در واقع یکی از مواقعی که می بایست تامین دلیلی تهیه نمود. زمانی است که افراد بر سر حدود و مرز های ملکهایشان به  اختلافاتی بر بخورند. در واقع ممکن است به دلایلی از جمله حوادث طبیعی دیوار کشی ملک از بین برود در نتیجه همین اختلافات به وجود می آید. برای حل ایت اختلافات لازم است تامین دلیلی را تهیه نمود و به مراجع قضایی ارائه نمود و این تامین دلیل با انجام تفسیر عکس هوایی قابل تهیه می باشد.

برای اینکه بتوان تفسیر  عکس های هوایی را به منظور تهیه تامین دلیل انجام داد لازم است به یک فرد متخصص مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یاامور ثبتی میتواند به خوبی از عهده انجام تقسیر عکس هوایی بر بیاید.

این متخصص برای تفسیر عکس های هوایی ابتدا با استفاده از استریوسکوپ و روش های تفسیر عکس های هوایی کار خود را آغاز می کند تا حدود ملک با استفاده از عکس های گذشته که ملک دیوارکشی داشته است، معلوم گردد در انتها با جانمایی عکس های هوایی بر روی زمین حدود اربعه معلوم خواهد شد و در آخر با معلوم شدن چهار گوشه ملک نقشه یو تی ام با استفاده از جی پی اس دو یا سه فرکانسه برداشت و سپس نقشه یو تی ام ترسیم می گردد و در آخر این نقشه به همراه عکس های هوایی جهت ارائه به مراجع قضایی آماده خواهد شد.

انجام تفسیر عکس هوایی

انجام تفسیر عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما