تهیه نقشه یو تی ام وضع موجود جهت ارائه به شهرداری

تهیه نقشه یو تی ام وضع موجود جهت ارائه به شهرداری

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

به طور کلی نقشه یو تی ام به عنوان مدرکی از جانب ادارات مختلف در خواست می شود. از جمله این سازمان ها شهرداری می باشد. به جهت اخذ جواز ساخت از شهرداری لازم است نقشه یو تی ام دو هزارم تهیه شود. تهیه نقشه یو تی ام وضع موجود را می توان به یک فرد متخصص سپرد. در واقع کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی متخصصی است. که می تواند این نقشه را با دقت بالا تهیه نماید.

تهیه نقشه یو تی ام دو هزارم

برای انجام هر ساخت و سازی لازم است به شهرداری مراجعه نمود. و جواز ساخت برای ملک یا زمین را از آن اخذ نمود. در واقع به جهت اخذ جواز ساخت می بایست مدارکی را به شهرداری ارائه نمود. یکی از این مدارک نقشه یو تی ام وضع موجود ملک می باشد. که با فرمت مورد نظر شهرداری لازم است تهیه و ارائه شود. در واقع لازم است نقشه یو تی ام یک دو هزارم تهیه شود. بدون اخذ جواز ساخت انجام ساخت و ساز به صورت قانونی ممکن نمی باشد.

برای تهیه نقشه یو تی ام وضع موجود جهت ارائه به شهرداری از عهده کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی بر می آید. این متخصص برای تهیه این نقشه از جی پی اس دقیق دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد و در نتیجه بعد از برداشت از عرصه سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. در ادامه این نقشه بر روی نقشه هوایی یک دو هزارم شهر جانمایی می شود با تهیه این نقشه موقعیت دقیق ملک بر روی زمین معلوم می شود.

با ارائه تهیه نقشه یو تی ام وضع موجود جهت ارائه به شهرداری در نتیجه جواز ساخت برای ملک صادر می شود و انجام ساخت و ساز به صورت قانونی ممکن خواهد بود.

تهیه نقشه یو تی ام دو هزارم

تهیه نقشه یو تی ام دو هزارم

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما