تهیه نقشه یو تی ام (نقشه UTM) با مهر کارشناس رسمی

تهیه نقشه یو تی ام (نقشه UTM) با مهر کارشناس رسمی

تهیه نقشه یو تی ام توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی با دقت بالایی امکان پذیر می باشد. حتما به این نکته توجه کنید. که تهیه نقشه UTM توسط کارشناسان نقشه برداری با تجربه ای که دارای تاییدیه کارشناس رسمی دادگستری در نقشه برداری و امور ثبتی  هستند انجام شود. زیرا ادارات مربوطه تهیه نقشه یو تی ام را همراه با مهر این کارشناسان از شما می خواهند. تا تاییدیه مناسب برای انجام کارهای اداری و ثبتی روی آن وجود داشته باشد.

تهیه نقشه یو تی ام (نقشه UTM) با مهر کارشناس رسمی  جهت اخذ سند تک برگ

نقشه یو تی ام به منظور مشخص کردن. موقعیت مکانی دقیق ملک و مشخصات مورد نیاز از آن برای کارهای ثبتی از جمله متراژ دقیق،ابعاد و اندازه های آن،موقعیت مکانی ملک و نقاط مهم آن و…تهیه می شود. تهیه نقشه UTM بر پایه مختصات جهانی نقشه برداری UTM انجام می شود. موقعیت مکانی ملک بر اساس سیستم مکان یابی GPS مشخص می شود.

همچنین نقاط مهم مانند شکستگی های ملک،محدوده اعیان، نقاط قرارگیری درخت و همچنین مرز ملک و همسایگی آن با سایر املاک منطقه به کمک مختصات جی پی اس مشخص می شود. نقشه حاصل با داشتن مساحت وضع موجود،مرزها و همسایگی ها و همچنین نقاط مهم توسط سیستم GPS مدرکی قابل اتکا برای شناسایی ملک شما خواهد بود.

امروزه تمامی ادارات ذیربط و امور ملکی از جمله اداره ثبت اسناد تهیه نقشه یو تی ام را برای شناسایی ملک ضروری می دانند. همچنین سندهای تک برگی صادره توسط این اداره دارای نقشه یو تی ام ملک مذکور است. بنابراین جهت دریافت سند تک برگی نیز نیازمند تهیه نقشه یو تی ام هستیم. افرادی که دارای ملک قولنامه ای یا سند مشاعی هستند. نیز برای انجام مراحل ثبت نام ماده 147 قانون تعیین و تکلیف اراضی بدون سند به تهیه نقشه UTM نیاز دارند.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما