نقشه یو تی ام (نقشه UTM) با مهر کارشناس رسمی برای شهرداری

نقشه یو تی ام (نقشه UTM) با مهر کارشناس رسمی برای شهرداری

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورتی که اشخاص قصد اخذ جواز ساخت را داشته باشند. لازم است به شهرداری مراجعه نمود. و مدارکی را برای ارائه به آن آماده نمود. یکی از این مدارک نقشه یو تی ام دو هزارم است. برای تهیه نقشه یو تی ام(نقشه UTM) میبایست به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. تا در نتیجه نقشه تهیه شده با دقت بالا حاصل شود.

تهیه نقشه یو تی ام دو هزارم شهرداری

به طور کلی جواز ساخت مجوزی است که شهرداری صادر خواهد کرد. و در حقیقت این جواز برای انجام ساخت بنا و بازسازی آن ضروری میباشد. هر ساخت و سازی بدون اخذ این جواز غیر قانونی می باشد. جواز ساخت شامل اطلاعاتی است همانند کاربری ملک، کروکی و مساحت دقیق ملک، میزان تراکم، شماره پلاک ثبتی، نام مهندس ناظر و .. می باشد. در نتیجه در صورتی که قصد انجام ساخت و ساز در ملک خود دارید. ابتدا لازم است جواز ساخت اخذ شود. به جهت اخذ جواز ساخت میبایست به شهرداری مراجعه نمود با مراجعه به شهرداری مدارکی درخواست میشود.

یکی از این مدارک نقشه یو تی ام (نقشه UTM) است. و این نقشه تنها با مهر فرد متخصصی همچون کارشناس رسمی برای شهرداری معتبر میشود. بنابراین برای تهیه نقشه یو تی ام( نقشه UTM) به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمایید. تا در نتیجه نقشه تهیه شده با دقت و کیفیت بالا و فرمت مورد نظر شهرداری تهیه شود. این متخصص برای تهیه نقشه یو تی ام (نقشه UTM) از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد. و بعد از برداشت عرصه سپس ترسیم نقشه یو تی ام را انجام خواهد داد. این نقشه بر روی نقشه یک دو هزارم جانمایی میشود. در نتیجه با مهر کارشناس رسمی معتبر میشود. و برای ارائه به شهرداری آماده میشود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما